Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

Pasowanie w maluszkach

17 listopada po południu w grupie maluszków odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka.

Wszystkie maluszki z przejęciem i zaciekawieniem czekały na ten dzień, ponieważ był to ich pierwszy występ w murach naszego przedszkola, a także moment w którym miały stać się prawdziwymi przedszkolakami. Patronem dzieci został  miś przez co każde dziecko otrzymało opaskę z uszami misia oraz pomalowały policzki na różowo, a nosek na czarno. Z niecierpliwieniem  czekały na przybycie rodziców, którzy pojawili się punktualnie ok. 15 w przedszkolu.
Dzieci wraz z rodzicami weszły na dużą salę przy dźwiękach piosenki ,,Jadą, jadą misie”. Podczas występu dzieciom towarzyszyli rodzice, którzy razem z nimi recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Pomocne również były panie – p. Małgosia i p. Iza, które przebrane były za misie. Po części artystycznej, przyszedł test na nasze maluszki – dzieci musiały wyrecytować wierszyk o misiu, wykonać taniec misia do piosenki ,,Misie dwa” oraz zaśpiewać piosenkę  po angielsku ,,Finger Family Song”. Oczywiście test został pozytywnie zaakceptowany przez panią dyrektor oraz przez rodziców. Następnie wszystkie dzieci z podniesionymi paluszkami do góry przyrzekały zostać zuchami i prawdziwymi przedszkolakami. Ślubowanie nie ominęło również rodziców, którzy chórem przeczytali tekst przyrzeczenia dla rodziców. Następnie pani Dyrektor, za pomocą dużego, czerwonego ołówka pasowała każde dziecko na prawdziwego przedszkolaka. Panie wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy – misie oraz coś słodkiego.  Jak na misie przystało nie obyło się również bez ,,małego co nie co” – chlebka posmarowanego miodkiem (mniam, mniam). Na zakończenie wykonano wspólne zdjęcie oraz dzieci głośno i z uśmiechem na twarzy zaśpiewały piosenkę ,,Jestem sobie przedszkolaczek”.

 

Autor tekstu:

Izabela Sztejno

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 27 listopada 2016 23:39
Data ostatniej edycji: pon, 28 listopada 2016 23:25:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę