Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pasowanie grupy IV

My jesteśmy grupa czwarta, Na zabawę wciąż otwarta. Skoki, tańce i wybryki. Tak jak gwiazdy z Ameryki!!! Takimi to słowami przedstawiła się grupa czwarta podczas pasowania, które odbyło się w środę 26 października.

Pięciolatkii śpiewały piosenki, zatańczyły dwa tańce: Rudy Rydz oraz Taniec z ulubioną maskotką - Misiem.  Dzieciaki recytowały wiersze, a jeden z nich zresztą nawet same stworzyły, no może z niewielką pomocą Pani Martynki i Pani Agatki:).  Wszyscy pięknie zaprezentowali swoje umiejętnośći, dlatego też Pani Dyrektor wspólnie z rodzicami zdecydowali, że pięciolatki zasłużyły na pasowanie. Każde dziecko zostało dotknięte zaczarowanym, czerwonym ołówkiem, a następnie otrzymało dyplom. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą z rodzicami i tradycyjnym zdjęciem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 26 października 2016 20:52
Data ostatniej edycji: śr, 26 października 2016 21:50:05

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę