Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Odwiedziny Policjantów

Kto to jest dzielnicowy? Czym się zajmuje? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych ciekawostek z pracy policjanta przedszkolaki poznały w piątek 21 października.

W godzinach porannych nasze przedszkole odwiedziło czworo funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Policjanci opowiadali o swojej pracy, zasadach poruszania się pieszych w ruchu ulicznym oraz co zrobić, gdy zaatakuje nas pies. Na koniec w ramach podziękowań przedszkolaki wręczyły piękny bukiet róż oraz odśpiewały piosenkę. Serdecznie dziękujemy za tę miłą i pouczającą wizytę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 25 października 2016 16:15
Data ostatniej edycji: śr, 26 października 2016 20:40:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę