Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Zakończenie roku szkolnego 2015/16

22 czerwca 2016 już po raz drugi zorganizowano uroczystość zakończenia roku przedszkolnego „piąteczki” w Sali Widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży. Zebranych serdecznie powitała dyrektor placówki Pani Jadwiga Juchniewicz. Na widowni zasiadły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego, ze Szkół Podstawowych Nr 4 i 7 oraz nasze przedszkolaki wraz z rodzicami.

W pierwszej części uroczystości zostało wystawiono przedstawienie p.t. „Kopciuszek” w wykonaniu  dzieci pięcioletnich i czteroletnich. Występ małych aktorów widownia nagrodziła gromkimi brawami. 
Następnie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy dzieciom , które zdobyły wysokie miejsca lub brały  udział w konkursach ogólnopolskich.
Zakończenie roku szkolnego to także czas pożegnań. Odchodzące do pierwszej klasy lub do szkolnej „zerówki” dzieci otrzymały z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy i serdeczne życzenia. Najbardziej aktywni Rodzice zostali również wyróżnieni dyplomami.
Po  powrocie do przedszkola na dzieci czekał obiad i słodkie niespodzianki.
Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy udanego odpoczynku i bezpiecznych powrotów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 23 czerwca 2016 23:35
Data ostatniej edycji: cz, 23 czerwca 2016 23:46:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę