Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Lekkoatleci w formie

Szereg dobrych występów zaliczyli w ostatni weekend lekkoatleci LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. W hiszpańskiej Huelvie Justyna Korytkowska prosto po zgrupowaniu wysokogórskim wystartowała w swojej koronnej konkurencji czyli na 3000 m z przeszkodami i wywalczyła siódme miejsce z dobrym czasem 10:01,97.

W Siedlcach podczas memoriału im. Henryka Guta rekordy życiowe i wyniki dające awans na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych wywalczyli: Rafał Pogorzelski 3000 m – 8:40,73 (m. 2), Zofia Tercjak 1500 m – 4:44,73 (m. 2), Aleksandra Matejkowska 1500 m - 4:52,20 (m. 3), oraz Weronika Kulawczyk 200 m – 26,21 (m. 7).

W Zamościu podczas Mistrzostw Polski LZS Przemysław Łyskawy zdobył złote medale w kategorii juniora młodszego zwyciężając w skoku w dal oraz trójskoku. Natomiast podczas Gimnazjady, która została rozegrana w Białymstoku Patrycja Brulińska (PG 1 Zambrów) zwyciężyła w biegu na 300 m, a na 100 m była trzecia.

Zmagania łomżyńskich lekkoatletów będzie zobaczyć w środę (8. czerwca) na stadionie Miejskim w Łomży. Obędzie się tu  będziemy III Międzynarodowy Miting Łomżyński. Początek zawodów o 17.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę