Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

2 maja - Święto Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

„Jesteśmy Polką i Polakiem” – pod tym hasłem dzieciaki z Przedszkola Publicznego Nr 5, obchodziły 30 kwietnia zbliżający się Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

Spotkanie rozpoczęło się uroczyście i dostojnie – odśpiewano hymn, recytowano wiersze znane każdemu Polakowi, nawet temu najmłodszemu: „Katechizm polskiego dziecka”, czy „Powiewa flaga”. Następnie wesoły pociąg zabrał wszystkich zgromadzonym w podróż po najpiękniejszych regionach naszego kraju.  Wycieczka rozpoczęła się w Zakopanym – stolicy Polskich Tatr, żeby przez Kraków, Warszawę i Toruń dotrzeć aż do Gdańska i Morza Bałtyckiego.  Na podsumowanie, wspólnie z bohaterem krótkiego animowanego filmu  -  Polakiem Małym, przedszkolaki przypomniały historię państwa polskiego oraz symboli narodowych. Zakończeniem spotkania był biało czerwony korowód, w którym wszyscy przemaszerowali na plac przedszkolny, żeby wspólnie wykrzyczeć całej Łomży, że fajnie jest być Polką i Polakiem. Spotkanie przygotowały nauczycielki Małgorzata Bachanek oraz Martyna Napiwodzka, a o oprawę muzyczną zadbał Pan Grzegorz Narewski. Było pięknie, chwilami dostojnie, uroczyście i zabawowo.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 30 kwietnia 2016 18:22
Data ostatniej edycji: śr, 04 maja 2016 19:43:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę