Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wyniki biegaczy Prefbetu

Paweł Ochal, zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, był najszybszym z Polaków podczas 9. PKO Poznań Półmaraton. Zajął 4. miejsce, a całe podium wypełnili Kenijczycy. Jego klubowa koleżanka Anna Szyszka była druga podczas Mistrzostw Polski w Maratonie w Łodzi. - Medal cieszy, ale czas już nie – mówi Andrzej Korytkowski, prezes klubu. - Wynik 2:46,33 jest gorszy od jej zeszłorocznego rekordu życiowego o ponad 8 minut. Równocześnie odpadła jedna z naszych czterech szans na Igrzyska Olimpijskie, ale zostały jeszcze trzy: Emil Dobrowolski, Jakub Nowak i Justyna Korytkowska.

Poza tym – jak przekazuje Korytkowski - chłopcy z Akademickiego Państwowego Liceum Ogólnokształcącego wywalczyli srebrny medal na mistrzostwach województwa podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody rozegrano na bardzo ciężkich trasach w Przewięzi koło Augustowa. W tych zawodach startowały szkoły podstawowe (Igrzyska), gimnazjalne (Gimnazjada) i ponadgimnazjalne (Licealiada). Najlepiej ze wszystkich łomżyńskich szkół wypadło Liceum Sportowe Łomża (APLO), które zajęło drugą lokatę.  Wśród gimnazjów 5. lokatę zajęło PG 2 Łomża (chłopcy), a wśród szkół podstawowych – także na 5. miejscu zostali sklasyfikowani chłopcy z SP 10 w Łomży.

Natomiast z okolic miasta brązowe  medale zdobyli: SP 4 Zambrów (chłopcy, tr. Grażyna Małgorzata Łamarz), PG  Mały Płock (chłopcy tr. Janusz Kleczyński i Bogumił Nowicki) i PG Turośl (dziewczęta tr. Łukasz Lidacki).


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę