Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nie było chętnych na Strefę Kibica w Łomży

Żaden podmiot gospodarczy nie złożył oferty na wspólne z miastem prowadzenie Strefy Kibica w Łomży. Strefa miała stanąć na Starym Rynku i w okresie od 10 czerwca do 10 lipca łomżanie mieli w niej oglądać wszystkie mecze finałów Euro 2016. Zgodnie z zamierzeniami władz prywatny podmiot miał nią zarządzać płacąc miastu za dzierżawę terenu.

Prywatnego podmiotu do prowadzenie Strefy Kibica ratusz szukał w publicznym przetargu. Miasto w specyfikacji przetargowej podawało, że zapewnia projekcję wszystkich spotkań finałów Euro 2016 w okresie od 10 czerwca do 10 lipca na telebimie o pow. 15 m2, w tym 24h ochronę telebimu oraz licencję na pokaz publiczny do 1000 osób.
Resztą miał zająć się już prywatny podmiot gospodarczy, który miał być zobligowany do płacenia na rzecz miasta czynszu dzierżawnego za plac pod strefą w wysokości minimum 15 tys. zł. Wczoraj upłynął termin do którego można było składać swoje oferty. Jak informuje Łukasz Czech z ratusz nikt jednak takie oferty nie złożył. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę