Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 18 czerwca 2021 napisz DONOS@

Od marszałka na sport w Łomży niewiele

Ponad 915 tysięcy złotych rozdzielił zarząd województwa podlaskiego pomiędzy organizacje w ramach konkursu na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej. Przyznano 74 dotacje. Z tej puli środków do Łomży – trzeciego co do wielkości miasta w województwie - trafi 5 tys. zł. Tyle ma otrzymać Bokserski Klub Sportowy „TIGER” na organizację Międzynarodowych Mistrzostw Podlasia Juniorów w Boksie.

Wśród obdarowanych przez władze województwa dotacją znalazł się także Yacht Club „Arcus” z Łomży. On de facto skupia się na działaniach w nad jeziorem Rajgrodzkim, gdzie w tym roku z dotacją urzędu wynoszącą 14 tys. zł zajmie się „organizowaniem szkoleń żeglarskich i warsztatów szkutniczych  jako formy rozwoju kultury fizycznej i sportu”.
Trzecia „nasza” organizacja, która uzyskała wsparcie z marszałkostwa w Białymstoku to Towarzystwo „Jan z Kolna”, które otrzymało 3 tys zł. na XXVII Kolneńskie Biegi Jesieni.

W załączniku publikujemy wykaz wszystskich klubów i organizacji, które otrzymały dotacje sportowe. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę