Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@

ŁKS już trenuje

Początek nowego roku to dla większości polskich piłkarzy koniec odpoczynku. Tak jest także w przypadku zawodników Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Po blisko dwumiesięcznej podopieczni trenera Mateusza Miłoszewskiego wrócili do zajęć.

- Rozpoczęliśmy bardzo spokojnie. Przez pierwsze trzy dni zrobiliśmy rozruch, a następnie odbyły się testy siłowe i wytrzymałościowe. Muszę przyznać, że wszyscy piłkarze, mimo przerwy w treningach, solidnie przepracowali indywidualnie te dwa miesiące i teraz możemy zacząć przygotowania już z wysokiego pułapu - tłumaczy trener ŁKS-u - Będziemy ćwiczyć sześć razy w tygodniu na własnych obiektach, tylko niedziela zostanie na odpoczynek. Pod koniec stycznia planujemy obóz dochodzeniowy, w czasie którego będziemy mieli aż dwa treningi dziennie. Do tego mamy zaplanowanych aż dziewięć sparingów, więc powinniśmy przystąpić do rozgrywek w dobrej formie.
Pierwszy mecz kontrolny łomżanie rozegrają 23 stycznia. Na własnym boisku podejmować będą IV-ligowy Bug Wyszków. Oprócz tego zespołu ŁKS zagra jeszcze tylko z jednym przedstawicielem tego poziomu rozgrywek. Pozostali (szczegółowy terminarz poniżej) będą zdecydowanie bardziej wymagający - W przerwie letniej mierzyliśmy się z bardzo mocnymi przeciwnikami w Pucharze Polski. Teraz chcieliśmy, żeby chłopcy również sprawdzili się na tle silnych ekip grających w wyższych ligach. Myślę, że będzie to też dobre przetarcie już w kontekście nowego sezonu w III lidze, w którym nasza grupa zostanie połączona z łódzko-mazowiecką i będzie o wiele mocniejsza - podkreśla Miłoszewski.

Szkoleniowiec ŁKS-u zapowiada, że w jego zespole w tym okienku transferowym nie zajdą duże zmiany. Na razie jedynym zawodnikiem, którego odejście jest bardzo prawdopodobne, jest 20-letni pomocnik, Rafał Maćkowski. Sprowadzeniem najlepszego strzelca ŁKS-u w rundzie jesiennej od dłuższego czasu bardzo zainteresowana jest pierwszoligowa Pogoń Siedlce. Sam zawodnik jest zdecydowany na transfer, do dogadania pozostają jedynie kwestie między klubami.
Do zespołu dołączył już także jeden nowy piłkarz. Póki co trener Miłoszewski nie chciał zdradzić jego personaliów, ale jak udało nam się dowiedzieć w rundzie wiosennej w biało-czerwonej koszulce zobaczymy dobrze znanego w Łomży Marcina Truszkowskiego. Doświadczony napastnik jesienią występował w III-ligowej Polonii Warszawa - Nie planujemy robić rewolucji kadrowej. Mamy zgraną grupę zawodników, którą musimy tylko uzupełnić. Skupimy się na 2-3 konkretnych graczach. Najbardziej zależy mi na pozyskaniu skrzydłowych, bo na tych pozycjach potrzebujemy zwiększyć rywalizację. Jeśli odejdzie Rafał, to przydałby się jeden młodzieżowiec, ale nie będziemy robić tragedii, jeśli nie uda się go pozyskać. W klubie jest kilku zdolnych chłopaków, którzy podczas okresu przygotowawczego dostaną szansę pokazania się i powalczenia o miejsce w składzie - zakończył opiekun łomżyńskiej ekipy.

Terminarz meczów sparingowych ŁKS-⁠u:
-⁠ 23 stycznia, godz. 12.00 w Łomży -⁠ Bug Wyszków (IV liga)
-⁠ 27 stycznia, godz. 18.00 w Łomży – Rominta Gołdap (III liga)
-⁠ 30 stycznia, godz. 12.00 w Łomży – Stomil Olsztyn (I liga)
-⁠ 6 lutego – przeciwnik w trakcie ustalania (zespół z I bądź II ligi)
-⁠ 10 lutego, godz. 18.00 w Łomży – Znicz Biała Piska (III liga)
-⁠ 13 lutego, godz. 12.00 w Zambrowie – Olimpia Zambrów (II liga)
-⁠ 20 lutego, godz. 12.00 w Łomży – Polonia Warszawa (III liga)
-⁠ 24 lutego, godz. 18.00 w Łomży -⁠ Ostrowia Ostrów Mazowiecka (IV liga)
-⁠ 27 lutego, godz. 12.00 w Legionowie -⁠  Legionovia Legionowo (II liga)

is

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę