Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Mikołajki

Imieniny świętego Mikołaja to taka data w kalendarzu, której wyczekują wszyscy, zarówno przedszkolaki, jak i te trochę bardziej dorosłe dzieci. 4 grudnia, z okazji zbliżających się mikołajek nasze przedszkole również odwiedził Święty Mikołaj.

Dzieciaki już od rana z niecierpliwością wypatrywały Świętego. W końcu gdy nadszedł ten moment wszyscy wspólnie bawli się z Mikołajem przy muzyce, rozwiązywali zagadki oraz recytowali wierszyki i śpiewali piosenki. Wszystko po to, żeby dostać swój wymarzony prezent. Mikołaj oczywiście jak co roku nas nie zawiódł. Obdzielił wszystkich podarunkami. Na koniec spotkania dzieciaki zaprosiły gościa na zabawę choinkową. Mamy nadzieję, że zaszczyci nas ponownie swoją obecnością.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 06 grudnia 2015 16:36
Data ostatniej edycji: nie, 06 grudnia 2015 17:49:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę