Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ciastolina, plastelina, a może masa solna?

Nie ma znaczenia , którą masę dzieci dostaną, każda z nich wzbudza chęć do działania, do formowania i obserwowania swojej skuteczności. Większość przedszkolaków śmiało zatapia ręce w masie plastycznej, odkrywając jednocześnie właściwości materiału i swoją sprawczą moc.

Jednak niektóre  dzieci nieśmiało biorą do ręki plastelinę, glinę lub inną masę. Z obawą próbują zmienić kształt, naśladują kolegów, ale ich skuteczność jest niewielka. Ich rączki są jeszcze zbyt słabe. Zachęcamy rodziców do udostępniania dzieciom różnych mas plastycznych, dzięki którym dzieci mogą doskonalić i rozwijać sprawność manualną.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 16 listopada 2015 22:49
Data ostatniej edycji: pon, 16 listopada 2015 23:25:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę