Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ukrainki przed łomżankami

Siatkarki z Łucka na Ukrainie wygrały IX Międzynarodowy turniej piłki siatkowej dziewcząt im. Eugeniusza Pietrasika. Turniej od piątku do niedzieli rozgrywany był w sali gimnastycznej gimnazjum nr 1 w Łomży. Brało udział w nim osiem drużyn - w tym jedna łomżyńska – UKS „Jedynka” Łomża.

W sumie przez trzy turniejowe dni rozegrano 28 spotkań. Siatkarki z Ukrainy były jednak nie do pokonania. Reprezentantki Łucka wygrały wszystkie swoje mecze, a tylko jedynego seta straciły w meczu z gospodyniami z UKS „Jedynka” Łomża. Łomżanki zajęły ostatecznie druga pozycję wyprzedzając zespół z Kędzierzyna Koźla.
Siatkarki „Jedynki” pokonały przeciwniczki ze Słupska (3:0), Wilna (3:0), Rybnika (1:2), Krakowa (1:2), Siedlec (3:0) i Kędzierzyna (3:0). Finałowe spotkanie z reprezentacją Łucka zakończyło się porażką gospodyń 1:2

Kolejność drużyn na zakończenie turnieju:
1. Szkoła Sportowa Łuck – 14 pkt.
2. UKS Jedynka Łomża – 13 pkt.
3. MMKS Kędzierzyn Koźle – 12 pkt.
4. KS Wisła Kraków – 11 pkt.
5. UKS Grom Rybnik – 10 pkt.
6. Wilno – 9 pkt.
7. KS Czarni Słupsk – 8 pkt.
8. UKS Ósemka Siedlce – 7 pkt.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę