Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Justyna Korytkowska z brązowym medalem MP

Główne zdjęcie
Justyna Korytkowska brązowa medalistka Mistrzostw Polski w biegu ulicznym na dystansie 5km

Po siedmiomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją i po zaledwie trzech miesiącach przygotowań Justyna Korytkowska zdobyła swój 12. medal Mistrzostw Polski. Tym razem to brąz w biegu ulicznym na dystansie 5 km.

Andrzej i Justyna Korytkowscy
Andrzej i Justyna Korytkowscy

Zawody odbyły się w ostatnią niedzielę sierpnia w Siedlcach. Jak relacjonuje Andrzej Korytkowski, trener i mąż lekkoatletki bieg w początkowej fazie był rozgrywany spokojnie, ale już po pierwszym kilometrze zawodniczki ostro przyspieszyły do około 3-3,5 km Justyna dotrzymywała kroku Dominice Napieraj (AZS AWF Wrocław) i Dominice Nowakowskiej (klub biegowy braci Petk Lębork), które ostatecznie zajęły pierwsze dwa miejsca. Justyna stoczyła zaś zwycięski pojedynek z Aleksandrą Lisowska (AZS UWM Olsztyn) o brązowy medal uzyskując czas 17:10.

Po biegu Justyna Korytkowska mówiła, że ze względu na krótkie przygotowania biegło się jej bardzo ciężko i medal do ostatniej chwili wisiał na włosku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę