Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

#PKOBiegCharytatywny w Łomży– zamień wysiłek na posiłek dla dzieci

Za miesiąc – 19 września - na 12 stadionach w Polsce, w tym także w Łomży, wystartuje ogólnopolski bieg sztafetowy, który pod hasłem „Pomagamy z każdym krokiem”. Bieg organizuje PKO Bank Polski, który za każde okrążenie jednego biegacze kupi jeden obiad dla dziecka. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zebrać pięcioosobową drużynę i zarejestrować ją na stronie www.pkobiegcharytatywny.pl.

Bieg rozpocznie się w sobotę 19 września o godz. 9.50 – jednocześnie na stadionach 12. miast w Polsce. W Łomży zawody odbędą się na Stadionie Miejskim, przy ul. Zjazd 18. Zawodnicy tworzący pięcioosobowe drużyny, przez godzinę będą pokonywać kolejne okrążenia, z których każde zostanie przeliczone na jeden obiad dla dziecka.
Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zebrać pięcioosobową drużynę i zarejestrować ją na stronie www.pkobiegcharytatywny.pl. Warto pamiętać, że na każdym stadionie liczba uczestników jest ograniczona do 300 osób. Opłatę startową w wysokości min. 25 zł za całą drużynę należy przekazać na konto dedykowane dla Łomży: 39 1020 1068 0000 1002 0282 4787. Kwota ta również zostanie przeznaczona na pomoc dzieciom.

Więcej o programie „PKO Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach: www.biegajmyrazem.pkobp.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę