Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Wycieczka do Miasteczka Westernowego

22 czerwca chętne dzieciaki z naszego przedszkola odwiedziły polską stolicę country - Mrągowo, gdzie znajduje się Miasteczko Westernowe Mrongoville City.

Jeszcze przed bramą miasteczka powitały nas miłe Panie kowbojki, które krótko opowiedziały historię Dzikiego Zachodu. Na przedszkolaków czekała tu wspaniała zabawa i niezapomniane przeżycia. Swoją przygodę zaczęły od zwiedzania miasteczka. Najpierw zostaliśmy oprowadzeni po Ranchu Farmera, na którym można obejrzeć zwierzęta oraz poznać ich historie. Następnie zwiedziliśmy resztę miasteczka tzn. cmentarz, saloon, biuro szeryfa, city bank, sklepik kowbojski z pamiątkami, wioska indiańska. Dzieciaki uczestniczyły też w grach i zabawach farmerskich, obejrzały pokaz tańców country oraz pokaz kaskaderki konnej. Na koniec zjedliśmy pyszny obiad i wróciliśmy do Łomży, gdzie czekali już na nas stęsknieni rodzice.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 15 lipca 2015 21:47
Data ostatniej edycji: śr, 15 lipca 2015 22:34:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę