Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Dni adaptacyjne

W dniach od 16 do 18 czerwca w naszym przedszkolu trwały dni adaptacyjne dla dzieci, które pierwszy raz dołączą do naszej społeczności przedszkolnej we wrześniu. Dzieci przybyły wraz z rodzicami lub opiekunami.

Zgromadzonych w pierwszym dniu powitała dyrektor przedszkola Pani Jadwiga Juchniewicz, przedstawiając swoją kadrę pedagogiczną. Intersujących porad na temat przygotowania dziecka do przedszkola mogli posłuchać rodzice od logopedy Pani Barbary Dzieniszewskiej. Następnie odbył się krótki występ artystyczny dziewczynek z grup pięcio- i sześciolatków.
Podczas spotkań dzieci i rodzice mieli okazję na wspólna zabawę w salach i na podwórku pod opieką nauczycielek grup.
Mamy nadzieję, że nasze przedszkole podobało się i dzieciom, i rodzicom. Kolejne dni adaptacyjne odbędą się pod koniec sierpnia, o ich terminie poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 15 lipca 2015 10:20
Data ostatniej edycji: śr, 15 lipca 2015 10:59:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę