Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

"Calineczka" w wykonaniu przedszkolaków

W poniedziałek 15 czerwca 2015 na deskach Sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży odbyła się premiera przedstawienia p.t. "Calineczka" w wykonaniu dzieci pięcio- i sześcioletnich z Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży. Zgromadzonych powitała Dyrektor przedszkola Jadwiga Juchniewicz.

 

Wśród gości honorowych zasiedli: Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Łomży Ks. Infułat dr Tadeusz Śliwowski, Zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej Alicja Konopka, Konsultant do spraw ewaluacji i oceniania ODN Maria Magdalena Ferenc, Dyrektorki łomżyńskich przedszkoli Anna Kamińska, Maryla Łysiak, Janina Szenk-Leszczyńska, Dyrektor Diecezjalnego Domu Księży Emerytów Ks. dr Krzysztof Chodkowski. Nie zabrakło przedstawicieli mediów Redakcji Radia Nadzieja i Nasza Łomża oraz Dyrektor Katolickiego Gimnazjum i Liceum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży Pani Bożeny Śliwowskiej. Widownię wypełniły zaproszone przedszkolaki z łomżyńskich przedszkoli publicznych.


Przedszkolaki z „piąteczki” świetnie wczuły się w role postaci z bajki i zagrały jak profesjonalni aktorzy.  Wielobarwny spektakl został nagrodzony gromkimi brawami na stojąco.


Spektakl przygotowały nauczycielki Maria Danielska, Martyna Napiwodzka, Karolina Chrostowska i Barbara Dużyńska. Oprawę muzyczną opracował Grzegorz Narewski. Scenografię przygotowały wszystkie nauczycielki  pod kierunkiem Barbary Dzieniszewskiej. Kostiumy uszyły mamy wychowanków z przedszkola Panie Małgorzata Książek i Magdalena Trykoszko.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne składa serdeczne podziękowanie Jego Ekscelencji Biskupowi Tadeuszowi Bronakowskiemu za wyrażenie zgody na udostępnienie Sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 16 czerwca 2015 09:24
Data ostatniej edycji: nie, 21 czerwca 2015 21:46:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę