Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Mini Playback Show 2015

Zostać prawdziwą gwiazdą, występować na największych scenach i mieć miliony fanów. To marzenia niejednego przedszkolaka. W środę 29 kwietnia to marzenie mogło się urzeczywistnić. Wszystko to za sprawą festiwalu Mini Playback Show organizowanego przez Miejski Dom Kultury i Publiczne Przedszkole Nr 8.

Przedszkolaki zaprezentowały się w dwóch prezentacjach. Były to piosenka grupy Bajm "Biała armia" oraz "To my" zespołu Filipinki. Dzieciakom serdecznie gratulujemy występów. A kto wie, może za parę lat marzenia się spełnią i to my będziemy słuchać w radio hitów naszych dzisiejszych przedszkolaków.

https://www.youtube.com/watch?v=6uBrNdxaMM8

https://www.youtube.com/watch?v=y8s7aXFTBb8

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę