Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Usprawnij swoje ciało w MaxDance Fit Women

Wiosna to doskonały moment by zadbać bardziej o swoje zdrowie. Dlatego warto odwiedzić łomżyńskie centrum dla aktywnych pań MaxDance Fit Women, w którym otwarto też gabinet rehabilitacyjny. Doświadczona terapeutka, mgr fizjoterapii Katarzyna Danowska, wykonuje w nim rehabilitację dolegliwości bólowych kręgosłupa, fizjoterapię, terapię manualną, ćwiczenia korekcyjne oraz różne rodzaje masażu leczniczego. Sprawne ciało to dobra lokata na przyszłość, bo im szybciej zainwestujemy w siebie, tym więcej oszczędzimy w przyszłości, ciesząc się wtedy pełnią zdrowia i życia. Nie warto więc odkładać ważnych decyzji na później – zacznij zdrowieć w oazie tylko dla kobiet MaxDance już teraz!

Nikogo nie trzeba już przekonywać o tym, jak ważne są dbałość o zdrowie i aktywny tryb życia. Nie zawsze jest on niestety możliwy z powodu różnych dolegliwości, wad postawy czy uciążliwego bólu kręgosłupa. Są jednak sposoby by im zaradzić, ponieważ w oazie tylko dla kobiet MaxDance można już korzystać z indywidualnych porad rehabilitacyjnych po wcześniejszych zapisach.

Mgr fizjoterapii Katarzyna Danowska, legitymująca się ukończonymi kursami: PNF podstawowym, masażu klasycznego o profilu rozszerzonym, masażu funkcyjnego, terapii manualnej wg koncepcji Mulligana, oferuje:

– rehabilitację dolegliwości bólowych kręgosłupa
– terapię manualną
– fizjoterapię z wykorzystaniem metody PNF
– masaż klasyczny
– masaż limfatyczny
– masaż funkcyjny i poprzeczny
– ćwiczenia korekcyjne dla dzieci z wadami postawy
– instruktaż ćwiczeń domowych

O tym, że warto postawić na swój kręgosłup i zainwestować w rehabilitację w MaxDance Fit Women przekonują przykłady tych wszystkich pań, które z niej korzystały bądź nadal korzystają i dzięki niej  mogą cieszyć się pełnią życia. MaxDance Fit Women oferuje im bardzo szeroki wachlarz zajęć, w myśl zasady: dziś inwestujesz w zdrowie – jutro oszczędzasz.

Począwszy od siłowni, gdzie w klimatyzowanych, przestronnych i doskonale wyposażonych salach można ćwiczyć pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy dostosowują program treningu i obciążenia do możliwości każdej z pań, dbając o jak najwszechstronniejszy i dający jak najwięcej korzyści danej osobie trening. Są też ćwiczenia odchudzające czy przygotowane z myślą o paniach 50 +, a na zajęciach tanecznych i fitness można wybrać np. aerobik– turbo spalanie, step czy pilates  – słowem każda z klientek MaxDance będzie usatysfakcjonowana, tym bardziej, że jest też możliwość  rozpisania indywidualnego cyklu ćwiczeń oraz treningu personalnego.

Warto pomyśleć też o czymś i dla ciała i dla ducha – np. zajęciach z salsy i flamenco, zumby, bachaty czy tańców południowoamerykańskich. I chociaż MaxDance kieruje swą ofertę przede wszystkim do pań, to można się też w niej zapisać na lekcje indywidualne dla par oraz dla narzeczonych, chcących w najważniejszym dniu w życiu wypaść korzystnie na  weselnym parkiecie, są też prowadzone kursy tańca towarzyskiego oraz weselnego, a także zajęcia baletowe i zumby dla dzieci.

Warto więc odwiedzić MaxDance Fit Women, jedyne takie miejsce w Łomży – wymarzone zarówno dla pań aktywnych i już dbających o zdrowie, jak też tych, które chcą coś w swoim życiu zmienić na lepsze!

MaxDance Fit Women
Al. Legionów 141D
18-400 Łomża
tel. 664 733 685

Informacje i zapisy na konsultacje i zabiegi rehabilitacyjne:
Katarzyna Danowska – tel. 511 673 270


www.maxdance.lomza.pl
www.facebook.com/maxdance.lomza
email: kontakt@maxdance.lomza.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę