Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Srebro Czajkowskiego

Główne zdjęcie
Rafał Czajkowski

Rafał Czajkowski, zawodnik uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk działającego przy Publicznym Gimnazjum Nr9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, zajął drugie miejsce w kategorii wagowej 65 kg. cadet w rozgrywanym w Bydgoszcz Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach rywalizowało 480 zawodników z całej Polski.

Z Łomży do Bydgoszczy na Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim pojechało sześcioro zawodników USK „Olimpijczyk” trenowanych przez Krzysztofa Rychtera (Dominika Kasprzak, Mateusz Kryszajtys, Karol Białobrzewski, Gabriel Czajkowski, Michał Czajkowski i Rafał Czajkowski). Z tej grypy na podium stanął tylko Rafał Czajkowski, ale trener chwali „za ducha walki” Dominikę Kasprzak oraz Mateusza Kryszajtysa dla których były to pierwsze tak poważne zawody.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę