Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 20 maja 2022 napisz DONOS@

Srebro Czajkowskiego

Główne zdjęcie
Rafał Czajkowski

Rafał Czajkowski, zawodnik uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpijczyk działającego przy Publicznym Gimnazjum Nr9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży, zajął drugie miejsce w kategorii wagowej 65 kg. cadet w rozgrywanym w Bydgoszcz Pucharze Polski w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach rywalizowało 480 zawodników z całej Polski.

Z Łomży do Bydgoszczy na Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim pojechało sześcioro zawodników USK „Olimpijczyk” trenowanych przez Krzysztofa Rychtera (Dominika Kasprzak, Mateusz Kryszajtys, Karol Białobrzewski, Gabriel Czajkowski, Michał Czajkowski i Rafał Czajkowski). Z tej grypy na podium stanął tylko Rafał Czajkowski, ale trener chwali „za ducha walki” Dominikę Kasprzak oraz Mateusza Kryszajtysa dla których były to pierwsze tak poważne zawody.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę