Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wicemistrzowie

Uczniowie Publicznego Gimnazjum nr. 2 w Łomży zdobyli wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego w sztafetowych biegach przełajowych 10x1000m. Zawody rozegrano w Augustowie nad jeziorem Białym. - Rywalizacja była bardzo zacięta, dopiero na 8 zmianie na prowadzenie wysunął się zespół gimnazjum z Turośli – relacjonuje Dariusz Szymański jeden z trenerów łomżyńskich biegaczy.

Trasa biegu była bardzo selektywna i wymagała od zawodników dobrego przygotowania wytrzymałościowego z uwagi na długi, piaszczysty podbieg.
- Na tej trasie nie mogło być przypadku, trzeba było dobrze przepracować  okres zimowy – dodaje drugi z trenerów Andrzej Łukianiuk. - Szczególny do podkreślenia jest fakt,że nasze gimnazjum jest małym gimnazjum z klasami integracyjnymi co podnosi rangę zdobytego medalu. W naszej szkole każdy kto potrafi biegać ma potencjał na przyszłego mistrza - podsumowuje.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę