Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mistrz Seroka

Główne zdjęcie
Dominik Seroka

Dominik Seroka, wychowanek łomżyńskiej Akademii Sztuk Walki, po raz 8 z rzędu zdobył tytuł Mistrza Polski w kata - kategoria seniorzy podczas rozgrywanych w Sosnowcu Mistrzostw Polski w Karate Fudokan. W kumite Seroka wywalczył trzecie miejsce walkę o finał przegrywając z Michałem Piotrkiewiczem - wielokrotnym mistrzem świata i Europy.

Seroka pierwszy tytuł Mistrza Polski zdobył jeszcze w kadetach i przez wszystkie kategorie wiekowe był niepokonany. Jest aktualnym mistrzem Świata młodzieżowców  w dwóch konkurencjach i Mistrzem Europy z Berlina w kategorii senior  w trzech konkurencjach - kata , kumite, fukugo.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę