sobota, 18 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Srebrne biegaczki PWSIiP

Pięcioosobowa drużyna biegaczek Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zajęła drugie miejsce wśród wyższych szkół zawodowych podczas rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. Na starcie studenckich biegów stanęło w sumie ponad 600 studentek i studentów z blisko 50 różnego rodzaju polskich uczelni.

Zawodniczki PWSIiP w Łomży wraz z opiekunem Janek Kotowskim
Zawodniczki PWSIiP w Łomży wraz z opiekunem Janek Kotowskim

Studentki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w składzie: Izabela Dziedziech, Ewelina Lubiejewska, Katarzyna Smakowska, Monika Piszczatowska i Martyna Jabłońska rywalizowały w biegu na 3 km  do którego przystąpiło łącznie 180 zawodniczek. Łomżanki zajęły miejsca: Dziedziech - 20, Lubiejewska - 29, Smakowska - 70, Piszczatowska - 123, Jabłońska - 125. Dało to im drużynowo drugie i srebrny medal wśród Wyższych Szkół Zawodowych.
- To kolejny medal zdobyty na przestrzeni ostatnich lat przez studentki PWSIiP w Łomży – cieszy się Jan Kotowski opiekun biegaczek. - W drugiej połowie maja również w Łodzi odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce najważniejszej imprezie sezonu, do której pieczołowicie przygotowują się studentki i studenci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0