Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Srebrne biegaczki PWSIiP

Pięcioosobowa drużyna biegaczek Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży zajęła drugie miejsce wśród wyższych szkół zawodowych podczas rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych. Na starcie studenckich biegów stanęło w sumie ponad 600 studentek i studentów z blisko 50 różnego rodzaju polskich uczelni.

Zawodniczki PWSIiP w Łomży wraz z opiekunem Janek Kotowskim
Zawodniczki PWSIiP w Łomży wraz z opiekunem Janek Kotowskim

Studentki Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w składzie: Izabela Dziedziech, Ewelina Lubiejewska, Katarzyna Smakowska, Monika Piszczatowska i Martyna Jabłońska rywalizowały w biegu na 3 km  do którego przystąpiło łącznie 180 zawodniczek. Łomżanki zajęły miejsca: Dziedziech - 20, Lubiejewska - 29, Smakowska - 70, Piszczatowska - 123, Jabłońska - 125. Dało to im drużynowo drugie i srebrny medal wśród Wyższych Szkół Zawodowych.
- To kolejny medal zdobyty na przestrzeni ostatnich lat przez studentki PWSIiP w Łomży – cieszy się Jan Kotowski opiekun biegaczek. - W drugiej połowie maja również w Łodzi odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce najważniejszej imprezie sezonu, do której pieczołowicie przygotowują się studentki i studenci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę