niedziela, 17 grudnia 2017 napisz DONOS@
171215122325.gif

Ośmiu chętnych na MOSiR

Osiem osób zgłosiło się do ogłoszonego przez prezydenta Łomży konkursu na nowego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nazwiska kandydatów póki co są... w zaklejonych kopertach. Prezydent nie powołał jeszcze komisji, która ma je otworzyć i wybrać najlepszego z kandydatów.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży został powołany wiosną 2009 roku. Choć minęło raptem 6 lat poszukiwany jest już trzeci dyrektor samorządowej placówki. Pierwszego zatrudnił prezydent Jerzy Brzeziński, drugiego prezydent Mieczysław Czerniawski. Ten zatrudniony przez niego niespełna dwa lata temu, gdy obejmował fotel dyrektora był już emerytem - miał 65 lat. Teraz wraz z końcem czerwca ma odejść z pracy, dlatego poszukiwany jest jego następca, którzy przejmie rządy w MOSiR od 1 lipca .

Prezydent Mariusz Chrzanowski ogłaszając konkurs jako niezbędne wymagania kandydatom postawił: „wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku zarządzanie, prawo lub administracja”; „minimum 6-letni staż pracy”; „minimum 5-letni staż na stanowisku kierowniczym lub wykonywanie przez co najmniej 5 lat działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z realizacją zadań statutowych MOSiR”, a jako mile widziane – jak zaznaczono - podlegające dodatkowej ocenie w ramach końcowej selekcji kandydatów „udokumentowane działania w obszarze sportu (np. zawodnik, sędzia, działacz sportowy)”.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0