Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Wycieczka do muzeum

W pięknej lekcji historii uczestniczyły pięciolatki i sześciolatki w piątek 6 marca 2015r. Przedszkolaki odwiedziły Muzeum Północno - Mazowieckie, po którym oprowadziła nas Pani Magdalena Mucha.

Na wystawie "Historia Łomży" dzieci obejrzały różne pamiątki i eksponaty znalezione na terenach Łomży i okolic, wysłuchały ciekawych opowieści o naszym grodzie, któremu w 1418 roku prawa miejskie nadał Książę Janusz Mazowiecki .

Nie mniej zachwytu wywołała w dzieciach wystawa zatytułowana "Lampy". Dzieciom, żyjącym w epoce komputerów, smartfonów, trudno wyobrazić sobie życie bez energii elektrycznej. Chętni mogli składać lampę naftową z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, inni w tym czasie kolorowali plakaty z lampami.

Pani Ania uchyliła nam rąbka tajemnicy i pokazała także przygotowywaną wystawę o tematyce przydrożnych świątków, kapliczek i rzeźb.
Serdecznie dziękujemy Pani Ani za zaproszenie. Już czekamy na kolejne propozycje.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 07 marca 2015 16:32
Data ostatniej edycji: śr, 25 marca 2015 13:17:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę