Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Akademia Sześciolatka

3 marca 2015 r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Akademia Sześciolatka. W auli Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży pośród czterystu przedszkolaków z łomżyńskich i okolicznych placówek nasze sześciolatki również zasiadły na widowni. Tym razem dzieci obejrzały spektakl „Nikt z nas nie chce chorować, każdy pragnie zdrowie zachować” przygotowany przez studentów pielęgniarstwa Instytutu Medycznego PWSIiP.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 07 marca 2015 15:32
Data ostatniej edycji: so, 07 marca 2015 15:42:14

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę