Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

LUKS Prefbet Śniadowo

sekcje: lekkoatletyka,

trenerzy:
Andrzej Korytkowski
Paweł Grygo

LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY „PREFBET” istnieje od 19 listopada 1999r. Powstał przy Gimnazjum w Śniadowie. Obecnie działa przy Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Śniadowie. Klub liczy obecnie 33 osoby w wieku od 12 do 17 lat. Zrzeszamy młodzież z 5 powiatów: Łomża Ziemska, Łomża Grodzka, Kolno, Ostrołęka Ziemska, Wysokie Mazowieckie. Sportowcy to głównie młodzież z Jedwabnego, Łomży, Małego Płocka, Piątnicy, Stawisk, Śniadowa, Troszyna, Wizny i Zbójnej.

W skład zarządu klubu wchodzą:
· Zbigniew Żebrowski – Prezes
· Krzysztof Piszczatowski – wiceprezes
· Andrzej Korytkowski – sekretarz

LUKS „PREFBET” to przede wszystkim biegi średnie i długie (300-3000m), ale również są tacy, którzy startują w pchnięciu kulą, rzucie oszczepem, skoku w dal.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę