Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Przedszkole Publiczne Nr 5 w Łomży wyróżnione na Gali Mistrzów Odkrywania Talentów

Przedszkole Publiczne Nr 5 w Łomży może pochwalić się nie lada wyczynem. Jako jedno z niewielu przedszkoli w całej Polsce, zostało wyróżnione w konkursie na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu i organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych, zorganizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Spośród wszystkich przysłanych prac konkursowych komisja wyłoniła te, które zaprezentowały najciekawsze i najbardziej innowacyjne Szkolne Systemy Wspierania Zdolności. 17 listopada w Warszawie spotkali się przedstawiciele wyróżnionych placówek z całego kraju.  Podczas  uroczystej gali dyplom oraz tytuł Mistrza Odkrywania Talentów odebrała Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz oraz nauczycielka Pani Maria Danielska.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 24 listopada 2014 22:01
Data ostatniej edycji: pon, 24 listopada 2014 23:05:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę