Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przedszkolaki w wojsku

Nie bez powodu 12 listopada starszaki i pięciolatki musiały przywędrować do przedszkola nieco wcześniej. Zaraz po śniadaniu nasze przedszkolaki wyruszyły na zwiedzanie jednostki wojskowej.

W ramach dni otwartch dzieci odwiedziły Warsztaty Techniczne Jednostki Wojskowej 4226 w Łomży. Swoją wycieczkę przedszkolaki rozpoczęły od cofnięcia się w czasie, czyli zwiedzenia Sali Tradycji, gdzie mogły zobaczyć mundury oraz broń używane dawniej. Następnie żołnierze zaprezentowali dzieciom aktualne umundurowanie oraz uzbrojenie. Na koniec każdy dzielny wycieczkowicz mógł zobaczyć, dotknąć, a nawet zasiąść za kierownicą wojskowych pojazdów. Cały czas byli z nami żołnierze, więc o bezpieczeństwo nie musieliśmy się martwić. Wracalismy do przedszkola pełni wrażeń.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 16 listopada 2014 18:34
Data ostatniej edycji: pon, 17 listopada 2014 22:19:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę