Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wycieczka do Pogotowia Ratunkowego

Dnia 25 września 2014r starszaki pomaszerowały na wycieczkę do Pogotowia Ratunkowego. Skorzystaliśmy z zaproszenia Taty Krystianka lekarza Pana Marcina Borowskiego.

Kiedy dotarlismy na miejsce wraz z Panem Doktorem czekał na nas ratownik medyczny Pan Mariusz Dzbeński. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od dokładnego przeglądu karetki. Dzieci zasiadały za kierownicą, udawały pacjentów, miały mozliwość dotknąć wszystkiego. W budynku obejrzeliśmy wyposażenie gabinety lekarza oraz pokój zabiegowy. Najwięcej czasu spędziliśmy w sali szkolen. Tam Pan Mariusz zaprezentował nam na fantomie sposób reanimacji. Każde dziecko mogło poćwiczyć masaż serca oraz posłuchać bicia swego serduszka na urządzeniu do EKG. Na koniec dzieci dostałuy zakładki  i długopisy z numerem alarmowym pogotowia. Po takiej wizycie już żaden starszak nie będzie bał się pogotowia. Dzieci złożyły obietnicę dbania o własne bezpieczeństwo i zdrowie.

Serdecznie dziekujemy Panu Mariuszowi i Panu Marcinowi za wspaniałą lekcję!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 01 października 2014 23:45
Data ostatniej edycji: pt, 03 października 2014 10:01:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę