Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Spotkanie z policjantem

"Moje bezpieczeństwo i zdrowie" to program realizowany w naszym przedszkolu w ramach Projektu "Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Patologii Społecznej na 2014 rok" .

A jeśli mowa o bezpieczeństwie to oczywiście potrzebny jest  nie kto inny jak policjant. Zaprosiliśmy Panią Policjantkę do naszego przedszkola dnia 30 września 2014r. Na spotkaniu Pani Policjantka opowiedziała o swej pracy, przypomniała o zasadach bezpieczeństwa na drodze, w przedszkolu i w domu oraz innych miejscach.

Agata Komorowska
wt, 30 września 2014 20:58
Data ostatniej edycji: pon, 24 listopada 2014 22:19:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę