Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Zakończenie roku szkolnego

26 czerwca 2014 uroczyście pożegnaliśmy rok szkolny 2013/2014. Tradycyjnie w ogrodzie na górce wszystkich gorąco powitała dyrektor przedszkola Pani Jadwiga Juchniewicz wraz z przewodniczącym Rady Rodziców Panem Krzysztofem Staniórskim. Serdeczne słowa podziękowania Pani Dyrektor skierowała do rodziców, a najbardziej zasłużeni rodzice i sponsorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Dalszą część uroczystości poprowadziła nauczycielka Karolina Walentowicz. Pierwsze wystąpiły dzieci uczęszczające na zajęcia z języka hiszpańskiego. Po nich bardzo liczna grupa dzieci uczestnicząca w zajęciach języka angielskiego. Grupowe występy zaczęły się od maluszków. Po nich kolejno wystąpiły dwie grupy czterolatków, pięciolatki i na zakończenie sześciolatki. Każda z grup odświętnie ubrana w stroje dobrane odpowiednio do charakteru występu; od białych bluzeczek i ciemnych spódniczek dziewczynek zaczynając poprzez stroje żabek, bocianów, dzikusów, zielone spódniczki, różowe sukieneczki, aż po czarne eleganckie kapelusze chłopców. Po występach przedszkolaków Pani Dyrektor uroczyście pożegnała wszystkie dzieci , odchodzące do szkoły, wręczając im pamiątkowe dyplomy i upominki. Wszystkim złożyła wakacyjne życzenia i zaprosiła dzieci na słodki podwieczorek.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 10 lipca 2014 10:54
Data ostatniej edycji: cz, 10 lipca 2014 21:50:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę