Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Dni otwarte w MPK

Tego jeszcze nie było. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży zaprosiło nasze przedszkole na Dni Otwarte. W dniach otwartych udział wzięły dzieci pięcioletnie i sześcioletnie.

W piątek 9 maja 2014r w samo południe pod przedszkole przyjechał nasz patronacki autobus, a w nim "od progu" przedszkolaków witali: kierownik działu eksploatacji Pan Robert Wierciszewski oraz kierowca Pani Bożenka Kozłowska. Po wjeździe na plac zajezdni autobus skierowano na myjnię mechaniczną, abyśmy mogli obejrzeć od środka jak wygląda "szorowanie czerwoniaka". Potem zatrzymaliśmy się pod wiatą , gdzie znajduje się stacja paliw. Tu dowiedzieliśmy się jak skomputeryzowana jest obsługa tankowania autobusu. Tu również nasze przedszkolaki dały występ artystyczny skierowany do Dyrektora Pana Janusza Nowakowskiego i Pracowników przedsiębiorstwa w dowód wdzięczności za zaproszenie. W dalszej części zwiedziliśmy dyspozytornię. Z kolei Pan Marek Chojnowski przedstawił nam prezentację multimedialną na temat historii, współczesności i przyszłości MPK. Konkurs z nagrodami i upominkami zakończył nasze odwiedziny.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wartościową lekcję " z naszego podwórka".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 18 maja 2014 20:13
Data ostatniej edycji: so, 05 lipca 2014 22:51:14

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę