Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Brawo Martynka !

Sukcesem Martynki Zaborowskiej z grupy sześciolatków zakończył się konkurs plastyczny pt."Szkoła moich marzeń" zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Łomży. Martynka zdobyła I miejsce w tym Konkursie.

Była to już XI edycja konkursu "Szkoła moich marzeń". W konkursie wzięli udział również: Mateusz Konik, Bartosz Krawczyk i Zuzanna Puławska. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas Dni otwartych szkoły. Zaproszenie laureaci i goście mieli okazję obejrzeć przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów tej szkoły. Nasze sześciolatki również miały okazję obejrzeć wspomniany spektakl. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły za zaproszenie, a Martynce składamy WIELKIE GRATULACJE !

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Nagrodzona praca Martynki Zaborowskiej
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 05 kwietnia 2014 08:53
Data ostatniej edycji: śr, 09 kwietnia 2014 18:35:03

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę