Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Konferencja w ODN

11 stycznia 2014 roku w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Łomży odbyła się konferencja "Innowacje i nowatorskie działania w przedszkolach."

W spotkaniu zorganizowanym przez Panią konsultant Marię M. Ferenc wzięły też nauczycielki z naszego przedszkola. Panie Maria Danielska,  Barbara Dzieniszewska i Martyna Napiwodzka zaprezentowały działania i innowacje realizowane w naszym przedszkolu. Spotkaniu towarzyszyła wystawa ilustrująca dorobek naszej placówki: prace dzieci uzdolnionych plastycznie z naszego przedszkola, fotografie oraz kroniki przedszkola. Innowacje wprowadzane w naszym przedszkolu pozwalają podnosić jakość pracy placówki oraz jeszcze efektywniej przyczyniać się do zapewnienia wszechstronnego rozwoju dziecka każdego dnia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 19 stycznia 2014 22:33
Data ostatniej edycji: cz, 23 stycznia 2014 20:37:42

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę