Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Owocowe nutki

Owocowe nutki to tytuł przedstawienia muzycznego, jakie w poniedziałek 21 października zaprezentował artysta Białostockiej Estrady - Pan Andrzej.

Przedszkolaki miały możliwość zobaczenia niecodziennych instrumentów oraz wysłuchać ich fantastycznego brzmienia. Dzieciaki z ogromnym przejęciem słuchały dźwięków wydobywanych z warzyw i owoców. Bo czy na marchewce można zagrać piękne melodie? Okazuje się, że tak. Pan Andrzej wszędzie potrafi odnaleźć muzykę, a nas wspaniale przeniósł w jej cudowny świat.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 30 października 2013 16:48
Data ostatniej edycji: śr, 30 października 2013 17:29:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę