Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato

W grupie pięciolatków 25 września 2013 roku rozpoczęto kontynuowanie ubiegłorocznej akcji pod hasłem "Poczytaj mi Mamo, poczytaj mi Tato".

Ta akcja ma na celu rozbudzanie w dzieciach zamiłowania do literatury oraz poczucia, że Mama i Tata są blisko Swoich dzieci i mimo pracy znajdują czas, by "wpaść" do przedszkola i poczytać naszym milusińskim. Pierwsza zgłosiła się Mama Dominika, Pani Elżbieta Kuklińska, która przeczytała dzieciom ciekawe opowiadanie pt. "Przygoda w mieście". Dzieci miały okazję przekonać się, czym jest przyjaźń i przypomnieć sobie różne rodzaje pojazdów. Mama Mai, Pani Monika Smolińska wybrała i przeczytała bajkę pt. "Niezwykły prezent". Dzięki tej bajce dzieci odkryły w sobie zdolność wyobraźni, dzięki której można bawić się nawet bez drogich zabawek.
Serdecznie dziękujemy Pani Eli i Pani Monice. Czekamy na kolejne Mamy i Tatusiów chętnych do  czytania naszym przedszkolakom.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 04 października 2013 22:56
Data ostatniej edycji: pt, 04 października 2013 23:36:04

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę