Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzowie karate w Łomży

Około stu karateków z sześciu klubów z terenu województwa podlaskiego walczy w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży. Właśnie dziś rozgrywane są VI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży.

Choć za kolebkę Karate Kyokushin tak jak i wszystkich innych dalekowschodnich systemów walki uważa się starożytne Chiny, a konkretnie klasztor Shaolin z roku na rok zwolenników karate przybywa także w Polsce i Łomży. Dziś w Polsce jest 1200 instruktorów karate i 230 ośrodków, w których trenuje 18 - 20 tys. osób. W samej Łomży działają dwa kluby tego stylu walki, a trenuje w nich kilkaset osób.

Karatecy w hali przy Szkole Podstawowej nr 9 walczą już od godziny 10-tej. O 14-nastej przewidziano oficjalne otwarcie Mistrzostw, a później odbędą się walki półfinałowe i finałowe w poszczególnych kategoriach wiekowych.

zobacz także: Wyniki i zdjęcia karate w Łomży

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę