Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lipca 2020 napisz DONOS@

VI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży - wyniki

Główne zdjęcie

Ponad setka karateków z sześciu klubów Karate Kyokushin z terenu województwa podlaskiego przez całą niedzielę walyczyła w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży.

KATA CHŁOPCY (‘94r.; ’95; ’96; ’97; ‘98)
I miejsce: Norbert Szczęsny
II miejsce: Adam Kawka
III miejsce: Daniel Kimszal

KATA DZIEWCZYNKI (‘94r.; ’95; ’96; ‘97)
I miejsce: Beata Sienkiewicz
II miejsce: Karolina Zajkowska
III miejsce: Klaudia Roszkowska

KATA JUNIORKI (‘87r. do ukończenia 18-stu lat; ’88; ’89; ‘90)
I miejsce: Natalia Kinga Krejpcio
II miejsce: Joanna Twarogowska
III miejsce: Ewelina Karpińska

KATA JUNIORZY (‘87r.; ’88; ’90)
I miejsce: Tomasz Lewkowicz
II miejsce: Michał Batyłkin
III miejsce: Konrad Will

KATA MŁODZICZEK (‘91r.; ’92; ’93)
I miejsce: Dominika Lisiewicz
II miejsce: Aleksandra Zajkowska
III miejsce: Aleksandra Stańczyk

KATA MŁODZIKÓW (‘91r.; ’92; ’93)
I miejsce: Mateusz Krejpcio
II miejsce: Łukasz Sieńko
III miejsce: Maciej Roszkowski

LEKKI KONTAKT JUNIORKI (‘87r.do ukończenia 18-stu lat; ’88; ’89; ’90)
I miejsce: Ostrowska Ewelina - Augustów
II miejsce: Karpińska Ewelina - Augustów
III miejsce: Dziekońska Natalia – Łomża

LEKKI KONTAKT JUNIORZY -75kg (’87r.do ukończenia 18-stu lat; ’88;’89; ‘90)
I miejsce: Will Konrad - Suwałki
II miejsce: Will Gerard - Suwałki
III miejsce: Zajko Dawid - Suwałki

LEKKI KONTAKT JUNIORZY +75kg (’87r.do ukończenia 18-stu lat; ’88;’89; ‘90)
I miejsce: Lewkowicz Tomasz - Suwałki
II miejsce: Lewkowicz Paweł - Suwałki
III miejsce: Proniewski Hubert - Łomża

KUMITE KOBIET (open )
I miejsce: Sturgulewska Iwona - Augustów
II miejsce: Kozłowska Zuzanna - Łomża
III miejsce: Chilińska Beata - Grajewo

KUMITE MĘŻCZYŹNI (- 60 kg )
I miejsce: Romanowski Marek - Suwałki
II miejsce: Ejsmont Mirosław - Białystok
III miejsce: Chudowolski Sebastian - Augustów

KUMITE MĘŻCZYŹNI (‘ – 70 kg )
I miejsce: Wojciech Mackiewicz – Suwałki
II miejsce: Marek Czech - Łomża
III miejsce: Tomasz Głębocki – Łomża

KUMITE MĘŻCZYŹNI (‘ – 80 kg )
I miejsce: Decewicz Maciej - Suwałki
II miejsce: Witkowski Przemysław - Suwałki
III miejsce: Dzieniszewski Robert – Białystok

KUMITE MĘŻCZYŹNI (‘ + 80 kg )
I miejsce: Pezowicz Maciej - Łomża
II miejsce: Świacki Damian - Suwałki
III miejsce: Wasilewski Marcin - Suwałki

ZESTAWIENIE PUNKTACJI OŚRODKÓW
I miejsce: Suwałki
II miejsce: Łomża
III miejsce: Augustów
IV miejsce: Białystok
V miejsce: Grajewo.

zobacz także: Mistrzowie karate w Łomży

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę