Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Czwartkowe medale lekkoatletów

Główne zdjęcie
Iza Lipińska

Dwa złote medale przywieźli uczniowie łomżyńskich podstawówek z Krajowego Finału Czwartków Lekko Atletycznych, który odbył się w ostatni weekend na stadionie Łódzkiego AZS-u. Rewelacyjny wręcz wynik osiągnęła Iza Lipińska skacząc wzwyż aż 161 cm, a w III próbie minimalnie strąciła poprzeczkę zawieszoną na wysokości 164 cm. Iza jest uczennicą VI kl. Szkoły Podstawowej Nr 5 w Łomży – i wychowanką nauczyciel W-F Andrzeja Wojtkowskiego.

Dominik Mieczkowski
Dominik Mieczkowski

- Konkurs skoku wzwyż stał na bardzo wysokim poziomie, wszystkie medalistki skoczyły po 161 cm, lecz Iza uczyniła to w I próbie, rywalki zaś w III – relacjonuje Jana Kotowski, który przygotowywał łomżyńskich lekkoatletów do finałów Czwartków. - Jeszcze większą niespodziankę wręcz sensacje sprawił Dominik Mieczkowski wygrywając skok w dal wartościowym wynikiem 5.70 cm. Dominik na własnym podwórku w Łomży regularnie zajmował II miejsca z przeciętnym wynikiem 4.70 – 5.02. Do zawodów w Łodzi świetnie przygotowany motorycznie i psychicznie sprawił ogromną frajdę sobie, swoim opiekunom (Pan Piotrowski) i SP 4 w Łomży której jest uczniem. 
Na słowa uznania zasługuję również wynik Wiktorii Nowackiej SP 10 w Łomży, która w skoku w dal zajęła V miejsce dobrym wynikiem 5.04m. Niestety do medalu zabrakło 7 cm. Wiktoria jest uczennicą S.P 10 w Łomży - opiekun Pani Barbara Rogińska.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę