Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dzień Mamy i Taty w grupie IV

Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w starszakach obfitowała w niespodzianki. Wszystko działo się 27 maja 2013 roku w godzinach popołudniowych.

 

Zgromadzonych licznie Rodziców powitała dyrektor Pani Jadwiga Juchniewicz i dzieci. Pierwszą niespodzianką był pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu par dziecięcych w wieku 10-11 lat z Klubu Tańca Towarzyskiego "AKAT" działającego przy Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży. Trenerami par są Magdalena i Jacek Baczewscy. Na deskach przedszkola zatańczyli: Wiktoria Wilimczyk i Mateusz Lewko, Laura Litwińczyk i Dawid Kowalewski, Paulina Rzodkiewicz i Paweł Góralski oraz absolwentka naszego przedszkola Agata Domańska i Michał Żelechowski. Grupa taneczna wykonała cztery tańce: Sambę, Cha-Chę, Jive i Taniec disco. Nie mniej piękny był program artystyczny  dzieci sześcioletnich, który zakończył się gromkim „Sto lat” i wręczeniem upominków. Z kolei Pan Grzegorz Narewski , nauczyciel rytmiki , dedykował Rodzicom dwie piosenki „Cudownych rodziców mam” i „Najmilsza mama”. Nikt nie spodziewał się miłej niespodzianki ze strony Rodziców. Z okazji Dnia Dziecka Rodzice  przygotowali Swoim pociechom program artystyczny, który poprowadziła Pani Danuta Świtajewska. W programie wystąpili: Pan Wojciech Stanisławski w wierszu „Leń” z narratorem Panem Piotrem Świtajewskim, Pani Marta Salwa w wierszu „Zosia Samosia” z narratorem Panią Alicja Górską oraz Pan Tomasz Jankowski jako „Grześ kłamczuch” z „ciocia” Panią Anną Wójcicką. Uroczystość zakończyła sie pamiątkowymi zdjęciami.

Serdecznie dziękujemy Państwu Magdalenie i Jackowi Baczewskim, Tancerzom oraz Rodzicom za wzbogacenie uroczystości przedszkolnej.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 02 czerwca 2013 22:33
Data ostatniej edycji: pon, 03 czerwca 2013 09:43:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę