Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Lekcje muzealne w nowym wydaniu

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży zaprasza na lekcje i warsztaty z zakresu etnografii, historii, archeologii i numizmatyki. Dla dzieci, młodzieży i osób zainteresowanych przeszłością odbywają się m.in. zajęcia dotyczące różnych dziedzin życia wczesnych osadników nadnarwiańskiego grodu oraz wydarzeń z późniejszych dziejów naszego miasta. W ostatnim czasie przebieg zajęć skierowanych do najmłodszych został wzbogacony o ciekawą pomoc dydaktyczną w postaci nowej książeczki do kolorowania i uzupełniania, przygotowanej przez pracowników Muzeum, a wydanej specjalnie na tę okazję ze środków Urzędu Miejskiego w Łomży. Pozycja nosząca tytuł „Śladami prastarej Łomży” – oprócz kolorowanek – zawiera mnóstwo zadań, rebusów, uzupełnianek, quizów i krzyżówek o tematyce archeologiczno- historycznej. Znajduje się w niej także sporo informacji na temat przeszłości Łomży podanych w ciekawej i przystępnej formie dostosowanej do wieku uczestników. Na lekcje można zapisać się pod nr telefonu 86 216 28 16.

 

 


 


 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę