Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Najłatwiejsze ciasto w świecie...

...nic a nic go się nie gniecie ..." to słowa dobrze znanej piosenki. Dzieci pięcioletnie same przekonały się , że pieczenie ciasta wcale nie jest takie trudne.

 Tuż przed świętami 19 grudnia 2012r zamieniły swoją salę w Kuchcikowo i upiekły babeczki. Radości było wiele i podczas zakładania fartuszków, czapeczek, chusteczek, i podczas mieszania produktów zgodnie z przepisem. Emocje rosły jeszcze bardziej kiedy dzieci miksowały masę, następnie napełniały foremki i obserwowały jak babeczki rosną w piekarniku. Najprzyjemniejsza mimo wszystko była konsumpcja. Oczy dumnie błyszczały i aż szkoda było ugryźć misternie udekorowane "ciacho".

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 10 stycznia 2013 23:55
Data ostatniej edycji: so, 19 stycznia 2013 12:07:01

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę