Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Imieniny biskupa Janusza Stepnowskiego

W środę, 21. listopada biskup Janusz Stepnowski obchodził imieniny. Z tej okazji dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży z samego rana odwiedziły Jego Ekscelencję i wręczyły imieninowe prezenty.

Oprócz własnoręcznie zrobionego i pięknie ozdobionego serca, maluchy podarowały Mu kwiaty i swoje szczere uśmiechy. Zaprezentowały program artystyczny, do którego przygotowywały się od kilku dni. Radosne wierszyki i piosenki umilały to niezwykłe spotkanie.

- Jestem bardzo zaskoczony i szczęśliwy, że odwiedziły mnie dzieci. Na dodatek tak pięknie się przygotowały do tego spotkania. To bardzo wzruszające i na pewno na długo zapamiętam ten dzień, właśnie dzięki nim – powiedział biskup Janusz Stepnowski.

Na koniec przedszkolaki w ramach podziękowania dostały od biskupa słodkie upominki.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 21 listopada 2012 10:45
Data ostatniej edycji: śr, 28 listopada 2012 22:15:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę