Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pasowanie na Starszaka

„ Kiedy jesień jest wokoło, wtedy wszystkim jest wesoło. Gdzieś daleko lecą ptaki, a w przedszkolu – przedszkolaki dziś ze sobą się poznają, dziś piosenki zaśpiewają, dzielnie spełnią swe zadanie, potem będzie pasowanie na dzielnego przedszkolaka, bo to już tradycja taka!!!"

Dnia 18 pażdziernika 2012 r w grupie starszaków odbyła się uroczystość Pasowania na Starszaka. Dzieci pod czujnym okiem Pani Basi i Pani Marylki przygotowały piekną część artystyczną, recytowały wiersze, śpiewały piosenki , tańczyły. Uszyte, przez Mamę Jasia, Panią Małgosię Książek sukienki dla dziewczynek oraz odświętne stroje chłopców sprawiły, iż atmosfera tej uroczystości była niezwykle podniosła. Po występach starszaki złożyły ślubowanie, a po nich, ślubowanie złożyli rodzice. Dopiero wtedy Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz złożyla gigantyczny ołówek na ramieniu każdego sześciolatka, wypowiadając słowa: "Pasuję Cię na Starszaka". Takie wydarzenie nie obyło się bez pamiątkowych zdjęć oraz dyplomów. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 27 października 2012 14:31
Data ostatniej edycji: nie, 28 października 2012 11:28:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę