Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 18 lipca 2024 napisz DONOS@

Przedszkolaki z wizytą w banku

W dniu 18.09. 2012 dzieci z grupy IV wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę. Odwiedziliśmy Alior Bank w Łomży.

Na miejscu czekała już na nas pani Bankier Joanna Zalewska, która serdecznie nas powitała, następnie opowiedziała o pracy swojej i innych pracowników banku. Z zaciekawienim słuchaliśmy tych opowieści. Następnie zwiedziliśmy Dział Obsługi Klienta, odkrywając świat finansów. Dowiedzieliśmy się gdzie są przechowywane pieniądze, poznaliśmy zasady działania bankomatu i kart kredytowych. Najwięcej emocji  wzbudziła jednak liczarka do pieniędzy, przedszkolaki miały możliwość przeliczenia prawdziwych banknotów. Dla małych klientów pracownicy banku przekazali małe niespodzianki. A my wręczyliśmy Pani dyrektor i innym pracownikom piękne, samodzielnie wykonane laurki. Myślimy, że warto już najmłodszych przedszkolaków wprowadzać w świat finansów, gdyż idea mądrego gospodarowania pieniędzmi zaowocuje w przyszłości trafnymi decyzjami finansowymi.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 25 września 2012 20:51
Data ostatniej edycji: wt, 25 września 2012 21:17:30

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę