Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@

Wycieczka do Galerii

Dnia 18 września 2012r dzieci z grup czterolatków i pięciolatków odwiedziły Galerię Sztuki Współczesnej Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży przy ul.Długiej 13.

W Galerii na przedszkolaków już czekały panie Agnieszka Chojnowska i Karolina Skłodowska, które wprowadziły dzieci w świat sztuki Ivayli Żivkowej. Twórczość artystki, to zarówno malarstwo obrazów, ale również tworzenie tkanin artystycznych, unikatowych ubiorów, przedmioty dekoracyjne oraz stylizacja i aranżacja wnętrz. Po drodze dzieci odwiedziły pomnik Hanki Bielickiej, fontannę oraz zabytkową Katedrę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 19 września 2012 15:09
Data ostatniej edycji: pon, 24 września 2012 14:44:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę