Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wizyta przedszkolaków w straży pożarnej

Jednym z celów podstawy programowej jest wdrażanie dzieci do dbałości o bezpieczeństwo swoje oraz innych. Dziecko kończące przedszkole powinno wiedzieć jak zachować się w sytuacji zagrożenia oraz do kogo zwrócić się o pomoc. Aby zrealizować te cele 15 maja wybraliśmy się z wycieczką do Straży Pożarnej.

 

Dzieciaki dowiedziały się wielu informacji dotyczących pracy strażaka, wysłuchały którymi  pojazdami strażacy wyjeżdżają do wypadków, a jakimi gaszą pożary. Dzieciaki obejrzały również wyposażenie pojazdów oraz niezbędne do pracy urządzenia. Najwięcej emocji wzbudziło chyba jednak przymierzanie strażackiego ubrania oraz lanie wody z wężów strażackich. Po takiej wycieczce wszystkie dzieciaki zgodnie przyznały, że ten zawód bardzo im się podoba, a  niejedno dziecko w przyszłości chciałoby pracować w Straży.

Łomżyńskim strażakom serdecznie dziękujemy za współpracę.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę