Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mały finansista

W tak zatytułowanych zajęciach wzięły udział sześciolatki, podczas spotkania w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Wykład przygotowali studenci  z Koła Naukowego Młodych Przedsiębiorców Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w ramach Akademii Przedszkolaka. Dzieci zapoznały się z historią pieniądza, a także dowiedziały jak dawniej wyglądał handel. Nauczyły się również nominałów polskich monet, obejrzały film o mennicy polskiej i wyruszyły w bajkową wycieczkę po banku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 22 marca 2012 16:54
Data ostatniej edycji: cz, 22 marca 2012 17:15:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę